top of page

תקנון

התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אולם הוא מתייחס לשני בני המינים.

דין רוכש באתר כמי שקרא את הוראות תקנון זה, ותנאי השימוש של האתר והסכים להם.

ביצוע הזמנה באתר:

כל המבצעים, ההנחות והמבצעים המופעים באתר הינם תקפים לרכישה באתר בלבד ובהתאם למפורט באתר בלבד.

התשלום באתר יעשה באמצעות אפליקציית bit וכרטיסי אשראי בלבד. לא ניתן לרכוש באתר באמצעות שיקים, תווי קניה, כרטיסי מתנה, תלושי שי, סיכויים וקופונים.

בסיום ביצוע ההזמנה באתר ישלח למזמין דואר אלקטרוני בדבר ביצוע העסקה. ביצוע העסקה מותנה באישור של חברת האשראי. רק אישור ביצוע העסקה שהתקבל בדואר האלקטרוני של המזמין, הכולל את פרטי ההזמנה הרלוונטיים, יהווה אישור על קליטת ההזמנה. הרישום במחשבי החברה יהיה ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.


תנאי אספקה ודמי משלוח:

בעת ביצוע ההזמנה תתווסף למוצרים עלות משלוח בהתאם לבחירת הלקוח במועד ההזמנה. המשלוחים באתר מתבצעים לכתובות בישראל בלבד. לא יתבצעו משלוחים לחו"ל.

הזמנת ספר תישלח ללקוח באמצעות דואר רשום בדואר ישראל או באמצעות שליח עד הבית, בהתאם לבחירת הלקוח בעת ביצוע ההזמנה. משלוח המוצר יתבצע תוך 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור ביצוע העסקה בדואר האלקטרוני של הלקוח.

המחברת אינה נושאת בכל אחריות לעיכובים בקבלת המוצר שיגרמו על ידי דואר ישראל או על ידי חברת השליחויות.

במידה והמשלוח אבד, יתבצע משלוח נוסף תוך שבעה ימי עסקים. זאת לאחר בדיקה מול דואר ישראל או מול חברת השליחויות והסכמה כי המוצר אבד.

המוצר ישלח בתנאי המשלוח המקוריים בהתאם לזמינות המוצר במלאי באותה העת. במידה ובעת הזמנה חוזרת יתברר כי המוצר אזל מהמלאי וכי לא ניתן לספקו ישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול הזמנה ללא חיוב.

זמני משלוח כוללים ימי עבודה בלבד (א-ה) ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג, חגים, מועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

ביטול עסקה:

ביטול העסקה דרך האתר יתבצע בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה לפי המאוחר ביניהם.

הודעה על ביטול העסקה תימסר בדואר אלקטרוני-  adizaf01@gmail.com

בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר או עקב אי שליחת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. המוצר יוחזר למחברת על חשבונה.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בסעיף, כספו של הלקוח יוחזר לו בתוך 14 ימים, מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5%, המוצר יוחזר למחברת על חשבון הלקוח.

ככל שהדבר אפשרי, המוצר יוחזר למחברת באריזתו המקורית.

המחברת זכאית לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.

תנאים כלליים:

המחברת לא תישא באחריות לכל פעילות בלתי חוקית שתעשה על ידי גולשים בלתי חוקיים באתר, במהלך המכירות בו או בגין כל גורם שאינו בשליטתה המלאה.

 

המחברת עושה ותעשה כל מאמץ לשמור על תקינות פעילותו של האתר. עם זאת- האתר פועל ברשת האינטרנט (וברשתות תקשורת אחרות על פי התפתחויות הטכנולוגיות מעת לעת) ומטבעו תלוי בגורמים שונים כגון ספקי תשתית, ספקי תקשורת, תקינות שרתים, אחסון וכיוצא באלו, אשר עשויים להתקלקל, לא לתפקד, להפסיק לפעול ולהיפגע עקב גורמים שונים. המחברת אינה נותנת כל מצג או התחייבות לגבי תקינות פעילות האתר ו/או פעולתו ללא הפרעות ו/או תקלות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבים, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל המחברת או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והמחברת לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.

 

המחברת אינה מתחייבת כי האתר לא ייסגר ו/או כי הפעילות בו לא תופסק באופן זמני או קבוע ושומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו/או את פעילותו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

מחירי המוצרים באתר, דמי המשלוח, תנאי האספקה ומספר התשלומים האפשריים נתונים לשיקול דעתה הבלעדי של המחברת אשר תהיה רשאית לשנותם מעת לעת וללא הודעה מוקדמת.

 

במידה ותחול טעות דפוס, שגיאת כתיב, טעות בתיאור המוצר ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר, לרבות בקבלת פרטיך רשאית המחברת, אך לא חייבת, לבטל עסקה.

 

כל התמונות באתר הינן לצורך המחשה בלבד ולעיתים יתכנו טעויות צילום, הפרשי גוונים בין תצלומי המוצר המתפרסמים באתר לבין המוצר כפי שיסופק בפועל, שלא יחייבו את המחברת.

אבטחת מידע ופרטיות:

המחברת מקפידה לנהל את האתר בזהירות, מיומנות, ובאופן מבוקר ונוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע שהעביר הלקוח. המחברת מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנות.

סליקת כרטיסי אשראי נעשית באמצעות חברת סליקה חיצונית (ישראכרט) אשר עומדת בתקן העולמי DSS-PCI, ותיעשה בהתאם למדיניות הפרטיות של חברה זו. המחברת לא שומרת פרטים מזהים על אופן הסליקה, מספר כרטיס האשראי וכו'. המחברת מתחייבת לא להעביר את פרטי הלקוחות לצד ג'.
המחברת מתנערת מכל אחריות לסליקה ולאבטחת הסליקה.

החיובים הינם לפי תנאי השימוש של ישראכרט.

במקרים שאינם בשליטת המחברת, ו/או בשל אירועים הנובעים מכוח עליון, המחברת לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם למזמין או למי מטעמו או מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלת האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהיא, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים רשאי האתר להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

קניין רוחני:

זכויות היוצרים על ספרה של עדי צפרירי הינם בבעלות המחברת בלבד.

סימני המסחר והקניין הרוחני באתר לרבות בתכני האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, תמונה, טקסט וכל חומר אחר הכלול באתר הינם בבעלות המחברת עדי צפרירי בלבד. אין להעתיק, לצלם, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי אחד מאלו.

זכויות שיפוט

סמכות השיפוט המקומית בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה אך ורק לבית הדין. 
על תנאי השימוש חלים הדינים של מדינת ישראל.

 

הגולשים מצהירים ומתחייבים שהם מודעים לתקנות האתר ומסכימים להוראותיו ולא תהיה לו או לה או למישהו מטעמם כל טענה או תביעה במישרין או בעקיפין כנגד בעלי האתר.

רכישה באתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון

bottom of page